Nazwa firmy:

Nieznana – rekrutację prowadzi Adecco Poland Sp. z o.o.

Poszukiwana osoba na stanowisko:

Koordynator Bezzałogowych Statków Latających

Typ zatrudnienia:

Umowa o pracę

Miejsce pracy:

Głogów, Lubin

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • Wybór odpowiedniego rodzaju urządzenia na potrzeby działalności firmy,
  • Reprezentowanie firmy na wydarzeniach tematycznych oraz branżowych (podróże służbowe),
  • Monitoring nowości bezzałogowych statków latających,
  • Pozyskiwanie funduszy z instytucji rządowych i pozarządowych na potrzeby rozwoju innowacyjnych technologii w biznesie,
  • Modyfikacje dostępnych urządzeń w zakresie dostosowywania ich na potrzeby Klientów firmy,
  • Poszukiwanie nowych możliwości wykorzystania bezzałogowych statków latających w biznesie.
Wymagania:
  • Umiejętność sterowania różnymi typami bezzałogowych statków latających,
  • Znajomość przepisów prawa w dotyczących bezzałogowych statków latających,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
  • Doświadczenie w konstruowaniu i eksploatacji bezzałogowych statków latających,
  • Doświadczenie we wdrażaniu nowoczesnych technologii do biznesu będzie atutem,
  • Doświadczenie w działaniach marketingowych bądź sprzedażowych będzie dodatkowym atutem.

Firma oferuje:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem premiowym,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer, samochód służbowy w czasie wyjazdów),
  • Możliwość kształtowania polityki firmy w zakresie wykorzystania bezzałogowych statków latających do celów biznesowych,
  • Interesująca pracę z możliwościami rozwoju własych zainteresowań.

Kontakt:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji oznaczonych numerem referencyjnym DRONY/DŚ/ES/2016 w temacie maila na adres: emil.szopa@adecco.com.

0 komentarzy