NaviGate Sp. z o.o. – firma ekspercka z branży geoinformatycznej, autoryzowany dystrybutor marki DJI Enterprise oraz ośrodek szkolenia operatorów UAVO (VLOS, BVLOS, INS) wpisany do rejestru podmiotów szkolących Urzędu Lotnictwa Cywilnego pod numerem 264RPS-07/2018, poszukuje do stałej współpracy (na terenie całej Polski) instruktorów UAVO INS (VLOS, BVLOS).

Firma NaviGate w ramach prowadzonego Ośrodka Szkoleniowego oraz dystrybucji bezzałogowych statków powietrznych DJI Enterprise prowadzi szkolenia UAVO na terenie całej Polski. Szkolenia odbywają się regularnie w miastach: Kraków, Wrocław, Warszawa, Poznań, Bydgoszcz, Gdańsk. Firma w ramach realizowanych projektów oraz dystrybucji sprzętu BSP prowadzi także wiele szkoleń UAVO w innych miastach w Polsce.

W związku z licznymi realizowanymi projektami szkoleniowymi poszukujemy instruktorów INS w celu nawiązania stałej i długoterminowej współpracy w ramach realizacji szkoleń UAVO prowadzonych lokalnie (w województwie, w którym mieszka Instruktor INS).

Zakres zadań:
  • prowadzenie szkoleń teoretycznych i praktycznych przygotowujących do egzaminów na uzyskanie świadectwa kwalifikacji UAVO VLOS [>5 kg; do 25 kg] i BVLOS [>5 kg; do 25 kg],
  • prowadzenie dokumentacji szkoleniowej,
  • przeprowadzania egzaminów UAVO VLOS >5 kg [opcjonalnie].
Wymagania:
  • świadectwo kwalifikacji z ważnymi uprawnieniami UAVO VLOS, BVLOS, INS,
  • ważne orzeczenie lotniczo-lekarskie,
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń UAVO VLOS i BVLOS potwierdzone pozytywnymi referencjami klientów,
  • doskonała znajomość prawa lotniczego,
  • pasja związana z lotnictwem i/lub bezzałogowymi statkami powietrznymi,
  • umiejętność przekazywania wiedzy,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultury osobista,
  • samodzielność oraz odpowiedzialność za wykonywaną pracę,
  • prawo jazdy kat. B.
Mile widziane:
  • uprawnienia do przeprowadzania egzaminów UAVO VLOS >5 kg;
  • praktyczna znajomość BSP oraz oprogramowania z oferty DJI Enterprise.
Oferujemy:
  • możliwość podjęcia stałej współpracy w ramach szkoleń UAVO VLOS i BVLOS realizowanych przez NaviGate na obszarze Polski;
  • wynagrodzenie godzinowe uzależnione od posiadanego doświadczenia;
  • możliwość rozliczenia na podstawie umowy o dzieło / zlecenia lub faktury VAT;
  • dostęp do najnowszych technologii z zakresu bezzałogowych statków powietrznych oraz oprogramowania  m.in. DJI Enterprise;
  • współpracę z firmą będącą jednym z liderów rynku BSP w Polsce oraz zespołem ekspertów w zakresie bezzałogowych statków powietrznych i powiązanych z nimi technologiami.

Osoby zainteresowane podjęciem stałej współpracy prosimy o przesłanie CV wraz z adnotacją „dotyczy ogłoszenia INS”. Aplikacje prosimy kierować na adres: rekrutacja@navigate.pl

0 komentarzy