IWING

IWING to firma z siedzibą przy ul. Księżycowej 1 w Warszawie, specjalizująca się w realizacji usług dla geodezji, rolnictwa, budownictwa, przemysłu i górnictwa z wykorzystanie bezzałogowych statków powietrznych.

Oczekiwania:

  • uprawnienia min. VLOS, wskazane BVLOS
  • doświadczenie w operowaniu płatowcami
  • dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

  • Bieżąca konserwacja i rozwój BSP
  • Planowanie i wykonywanie operacji VLOS/BVLOS
  • Prowadzenie certyfikowanego ośrodka obsługi BSP
  • Współpraca z działem fotogrametrii

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Praca z zaawansowanymi konstrukcjami BSP
  • Wykonywanie operacji lotniczych na terenie całego kraju i różnych strefach
  • Rozwój umiejętności i doświadczenia operacyjnego

CV wraz listem motywacyjnym prosimy przesyłać na biuro@iwing.pl. Oferta pochodzi z tego odnośnika: https://www.facebook.com/notes/iwing-geodezja-i-miernictwo/zatrudnimy-operatora-uavo/1999319736988965/

0 komentarzy