Poszukiwana osoba na stanowisko Operator UAV.

Rodzaj pracy: praca sezonowa
Zadania:
  • obsługa BSP na zleceniach różnego rodzaju, foto-video, inspekcje itp.
  • praca w pojedynkę lub z drugim operatorem zarówno na Śląsku, jak i w całej Polsce,
  • konserwacja sprzętu przed i po locie
Wymagania:
  • świadectwo kwalifikacji operatora UAVO VLOS
  • doświadczenie w pilotażu BSP, przynajmniej wielowirnikowce mile widziane również inne typy konstrukcji
  • doświadczenie w pilotowaniu konstrukcji o MTOM > 5kg
  • prawo jazdy kat. B
  • samodzielność
  • punktualność
  • mobilność
Oferujemy:
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • pakiet szkoleń
  • poszerzenie kwalifikacji operatora drona o kolejne uprawnienia oraz kategorie
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • pakiet świadczeń socjalnych, nauka języka angielskiego
Miejsce pracy: cała Polska

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres ze zdjęcia (info(małpa)ccopters.pl). W tytule maila proszę wpisać „Rekrutacja”. Prosimy o załączenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

O firmie

Custom Copters sp. z o. o., młoda, ambitna, dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się projektowaniem i wytwarzaniem dronów(BSP) – platform latających, oraz obsługą wydarzeń rozrywkowych i organizacją szkoleń na operatora UAV. Custom Copters jest spółką zależną Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-Systems sp. z o. o., będącego partnerem polskich i zagranicznych firm produkcyjnych. Poszukujemy ambitnych osób pragnących rozwinąć skrzydła razem z nami.

0 komentarzy