Nazwa firmy:

NaviGate Sp. z o.o. (grupa SmallGIS) – firma ekspercka z branży geoinformatycznej oraz dostawca innowacyjnych technologii pomiarowych dla GIS i geodezji na rynek Polski.

Poszukiwana osoba na stanowisko:

Specjalista ds. bezzałogowych statków powietrznych UAV (dronów)

Typ zatrudnienia:

Umowa o pracę na cały etat

Miejsce pracy:

Kraków

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • odpowiedzialność za rozwój bezpośredniej sprzedaży bezzałogowych statków powietrznych do zastosowań w GIS i geodezji;
  • nawiązywanie kontaktów poprzez bezpośrednie prezentacje u klientów;
  • aktywne tworzenie i utrzymywanie relacji handlowych z klientem;
  • planowanie i wykonywanie lotów UAV VLOS (wielowirnikowce i płatowce);
  • pozyskiwanie danych przestrzennych do zastosowań w GIS i geodezji przy pomocy UAV;
  • wykonywanie zdjęć i filmów marketingowych z powietrza.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (lub student 5-go roku) związane min. z jedną z dziedzin: GIS, Geodezja, Teledetekcja, Fotogrametria;
  • świadectwo kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego UAVO z uprawnieniem podstawowym VLOS;
  • zainteresowanie technologią UAV i GIS;
  • znajomość oprogramowania GIS (ESRI, QGIS);
  • systematyczność i bardzo dobra organizacja pracy, kultura osobista;
  • motywacja do ciągłego uczenia się i poszerzania kompetencji;
  • komunikatywność i umiejętność pracy z klientem;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • prawo jazdy kat. B.
Mile widziane:
  • znajomość przynajmniej jednego z programów fotogrametrycznych: Pix4D, Agisoft Photoscan, Menci Software;
  • doświadczenie praktyczne w zakresie prowadzenia prezentacji (wystąpień publicznych);

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy;
  • ciekawą i rozwojową pracę w dynamicznie rozwijającej się branży;
  • dostęp do najnowszych, innowacyjnych technologii pomiarowych;
  • szkolenia zawodowe (techniczne i handlowe);
  • podstawowe narzędzia pracy;
  • pracę w młodym zespole oraz przyjaznej atmosferze.

Kontakt:

List motywacyjny oraz CV wraz z podaną nazwą stanowiska którego dotyczy aplikacja prosimy kierować na adres: rekrutacja@navigate.pl.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Link do ogłoszenia w formie PDF: http://sklep.navigate.pl/images/informacje/oferty_pracy/ogloszenie-praca-drony.pdf

0 komentarzy