Nazwa firmy:

NaviGate Sp. z o.o. (grupa SmallGIS) – firma ekspercka z branży geoinformatycznej oraz dostawca innowacyjnych technologii pomiarowych dla GIS i geodezji na rynek Polski poszukuje do biura w Krakowie osoby na stanowisko: Stażysta ds. bezzałogowych statków powietrznych UAV (dronów)

Poszukiwana osoba na stanowisko:

Stażysta ds. bezzałogowych statków powietrznych UAV (dronów)

Typ zatrudnienia:

Staż

Miejsce pracy:

Siedziba firmy: Wadowicka 8A, 30-415 Kraków

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • wsparcie bieżących działań zespołu UAV/GNSS;
  • opracowywanie danych przestrzennych pozyskanych przy pomocy UAV;
  • planowanie lotów UAV VLOS;
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (lub student 5-go roku) związane min. z jedną z dziedzin: GIS, Geodezja, Teledetekcja, Fotogrametria;
  • zainteresowanie technologią UAV oraz Systemami Informacji Geograficznej;
  • znajomość oprogramowania GIS (ESRI, QGIS);
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • pro-aktywne podejście do powierzonych zadań;
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • świadectwo kwalifikacji operatora bezzałogowego statku powietrznego UAVO z uprawnieniem podstawowym VLOS;

Firma oferuje:

  • dwumiesięczny staż z możliwością zatrudnienia na stanowisku młodszego specjalisty ds. bezzałogowych statków powietrznych UAV (dronów);
  • dostęp do najnowszych, innowacyjnych technologii pomiarowych (UAV, GNSS, oprogramowanie);
  • możliwość rozwoju kompetencji zawodowych w zakresie UAV, GNSS i GIS;
  • podstawowe narzędzia pracy;
  • pracę w młodym zespole oraz przyjaznej atmosferze.

Kontakt:

List motywacyjny oraz CV wraz z podaną nazwą stanowiska którego dotyczy aplikacja prosimy kierować na adres: rekrutacja@navigate.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

0 komentarzy