Nazwa firmy:

AirDron Polska – firma świadcząca usługi szkoleniowe UAVO VLOS/BVLOS/INS oraz usługi z wykorzystaniem dronów.

Poszukiwana osoba na stanowisko:

Instruktor pilotażu Bezzałogowych Statków Powietrznych

Typ zatrudnienia:

Umowa

Miejsce pracy:

Łódź, Warszawa, Bydgoszcz, Poznań

Obowiązki:
  • prowadzenie zajęć teoretycznych i praktycznych w zakresie nauki pilotażu Bezzałogowych Statków Powietrznych,
  • reprezentowanie firmy na rynku lokalnym,
  • udział w zebraniach, targach i eventach firmowych,
  • przygotowywanie prezentacji multimedialnych,
  • opracowywanie materiałów szkoleniowych,
  • współudział w działaniach marketingowych,
  • dbałość o rozwój oferty Działu Szkoleń.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowisku instruktora/szkoleniowca,
  • umiejętność przekazywania wiedzy,
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności PowerPoint,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka kultura osobista,
  • samodzielność oraz odpowiedzialność za wykonywaną pracę,
  • gotowość do pracy w różnych porach dnia jak również w soboty i niedziele,
  • umiejętność przekazywania wiedzy i zaangażowanie w pracę,
  • umiejętność organizowania własnej pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do sporadycznych podróży służbowych,
  • posiadanie uprawnień VLOS/BVLOS będzie dodatkowym atutem

Firma oferuje:

  • bardzo atrakcyjne warunki finansowe oraz pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • elastyczny czas pracy,
  • pakiet niezbędnych szkoleń przygotowujących do pracy w roli Instruktora,
  • pracę w firmie o renomowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy,

Kontakt:

CV prosimy wysyłać na adres praca@airdron-polska.pl (w tytule wiadomości prosimy wpisać wybraną miejscowość).

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Air Dron Polska s.c. z siedzibą w Brzeźnie, ul. Sosnowa 11, 62-513 Krzymów dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

0 komentarzy