Nazwa firmy:

uAvionics Technologies Sp. z o.o.

Poszukiwana osoba na stanowisko:

Osoba do wsparcia w zakresie wykonywania lotów UAV

Typ zatrudnienia:

Pełny etat

Miejsce pracy:

Siedziba firmy: Warszawa

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby do wsparcia w zakresie wykonywania lotów UAV.

Obowiązki:
  • przygotowywanie lotów pod względem formalnym i prawnym
  • utrzymywanie zdatności sprzętu do lotu
  • wsparcie dla menadżera sprzedaży pod kątem usług
  • prowadzenie szkoleń UAVO oraz szkoleń produktowych
Wymagania:
  • doświadczenie w pilotażu manualnym platform RPAS oraz w misjach autonomicznych na platformach o masie powyżej 10 kg
  • świadectwo kwalifikacji UAVO do BVLOS i do 25 kg
  • uprawnienia instruktora INS

Mile widziane:

  • powiązanie z branżą lotniczą
  • doświadczenie modelarskie
  • doświadczenie elektroniczne

Firma oferuje:

  • praca w młodym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego przy ciekawych projektach
  • interesująca praca w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

Kontakt:

Aplikacje wraz z CV oraz opisem doświadczenia proszę kierować na: info@uavionics.com.pl w tytule podając: „Rekrutacja – Operator UAV”.

0 komentarzy