Ośrodek certyfikacji i szkoleń lotniczych UAVO – firma AIRBORN – w wyniku rozwoju poszukuje kreatywnej osoby na stanowisko CFI, która dołączy na naszego młodego zespołu i z zaangażowaniem oraz wrodzonym entuzjazmem zajmie się naszymi klientami.

Poszukiwana osoba na stanowisko:

Kierownik szkoleń UAVO

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie, nadzór, kontrolę i weryfikację przebiegu szkoleń, przygotowywanie dokumentacji szkoleniowej, prowadzenie wykładów i zajęć praktycznych. Pozostałe szczegóły poniżej.

Wynagrodzenie:

4 – 6 tys. zł

Miejsce pracy:

Siedziba firmy: aleja Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • Prowadzenie, nadzór i kontrola i weryfikacja przebiegu szkoleń,
  • Przygotowywanie dokumentacji szkoleniowej,
  • Kontrola nad obiegiem dokumentacji szkoleniowej, przygotowywanie raportów, zestawień,
  • Prowadzenie wykładów teoretycznych,
  • Prowadzenie / nadzór zajęć praktycznych,
  • Kontakt z klientem,
  • Reprezentowanie firmy na szkoleniach, spotkaniach, targach, eventach,
  • Praca nad rozwojem ośrodka.
Wymagania:
  • wymagana licencja członka personelu lotniczego – warunek konieczny,
  • Mile widziane wykształcenie wyższe o profilu lotniczym,
  • Wymagane uprawnienia/ mile widziane UAVO VLOS, BVLOS, INS – możliwość uzupełnienia
  • Mile widziane doświadczenie w branży lotniczej lub na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie),
  • Umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów,
  • Zaangażowanie oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Prawo jazdy kat. B, własny samochód

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie -­ adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • system premiowy,
  • praca w prężnie rozwijającej się branży,
  • praca przy ciekawych projektach w młodym, energicznym zespole,
  • pracę pełną wyzwań, dającą możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • samodzielne stanowisko,
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach branżowych.

Kontakt:

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

List motywacyjny oraz CV wraz z podaną nazwą stanowiska którego dotyczy aplikacja prosimy kierować na adres: kontakt@airborn.aero.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

0 komentarzy