Poszukiwana osoba na stanowisko konstruktor BSP.

Rodzaj pracy: pełny etat
Typ umowy: umowa o pracę
Zadania:
  • kompleksowy montaż i przygotowanie BSP do lotu, w tym:
    • projektowanie konfiguracji BSP w zależności od zastosowania,
    • montaż konstrukcji,
    • montaż elektroniki,
    • konfiguracja oraz kalibracja sprzętu.
  • monitorowanie rynku rozwiązań technologicznych,
  • proponowanie rozwiązań technologicznych w oparciu o własne doświadczenie,
  • sporządzanie dokumentacji technicznych,
  • współpraca z działem R&D prowadzenie badań i testów,
Wymagania:
  • doświadczenie w zakresie projektowania oraz budowy BSP,
  • umiejętność projektowania z użyciem oprogramowania typu CAD,
  • rozwinięte zdolności manualne,
  • samodzielność,
  • mile widziane doświadczenie z zakresu wykorzystywania technologii druku 3D oraz kompozytów, w procesie budowy dronów,
  • mile widziane doświadczenie modelarskie.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • pracę przy realizacji nietuzinkowych projektów komercyjnych oraz badawczo-rozwojowych,
  • pakiet szkoleń,
  • zdobycie uprawnień na operatora drona,
  • pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • pakiet świadczeń socjalnych, nauka języka angielskiego.
Miejsce pracy: Gliwice

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres z zdjęcia (info(małpa)ccopters.pl). W tytule maila proszę wpisać „Rekrutacja”. Prosimy o załączenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

O firmie

Custom Copters sp. z o. o., młoda, ambitna, dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się projektowaniem i wytwarzaniem dronów(BSP) – platform latających, oraz obsługą wydarzeń rozrywkowych i organizacją szkoleń na operatora UAV. Custom Copters jest spółką zależną Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-Systems sp. z o. o., będącego partnerem polskich i zagranicznych firm produkcyjnych. Poszukujemy ambitnych osób pragnących rozwinąć skrzydła razem z nami.

0 komentarzy