Nazwa firmy:

Novelty RPAS – firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji Bezzałogowych Systemów Latających do zastosowań cywilnych i policyjnych. Firma jest producentem systemów przeznaczonych dla profesjonalistów, opartych o płatowce, platformy wirnikowe i aerostaty.

Poszukiwana osoba na stanowisko:

Mechanik – Modelarz do Zespołu Mechanicznego

Typ zatrudnienia:

Umowa o pracę na pełny etat

Miejsce pracy:

Siedziba firmy: Gliwice, ul. Toruńska 27

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • precyzyjne cięcie, wiercenie, oczyszczanie, szlifowanie i obróbka wykańczająca elementów metalowych, kompozytowych oraz wydrukowanych w technologii 3D,
  • wykonanie kompozytowych form odlewniczych,
  • montaż podzespołów w bezzałogowych statkach powietrznych,
  • szeroko rozumiana naprawa podzespołów oraz serwis bezzałogowców,
  • wsparcie techniczne na lotnisku
Wymagania:
  • posiadać zdolności manualne,
  • cechować się starannością w realizacji powierzonych zadań,
  • cechować się punktualnością i sumiennością,
  • posiadać wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne (absolwent liceum, bądź technikum),
  • mile widziane jest doświadczenie modelarskie,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość modelowania CAD.

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umową o pracę na pełny etat po zakończeniu okresu próbnego (w wymiarze 3 miesięcy) w branży nowoczesnych technologii,
  • na początek współpracy wynagrodzenie w wysokości 1600-2500 zł netto miesięcznie w zależności od posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  •   wynagrodzenie rosnące wraz ze stażem pracy (nagradzamy lojalność i zaangażowanie),
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów rozwijających całą firmę,
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę w młodym i ambitnym zespole.

Kontakt:

Prosimy o wysłanie CV w formacie PDF na adres kariera@noveltyrpas.com, w treści należy dopisać dlaczego chcesz pracować w naszej firmie. Odpowiemy na wszystkie zgłoszenia. Wybrane osoby zostaną zaproszone do kolejnego etapu – rozmowy kwalifikacyjnej.

Wszystkie aplikacje powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).”

0 komentarzy