Nazwa firmy:

Novelty RPAS – firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji Bezzałogowych Systemów Latających do zastosowań cywilnych i policyjnych. Firma jest producentem systemów przeznaczonych dla profesjonalistów, opartych o płatowce, platformy wirnikowe i aerostaty.

Poszukiwana osoba na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu

Typ zatrudnienia:

Umowa o pracę na pełny etat

Miejsce pracy:

Siedziba firmy: Gliwice, ul. Toruńska 27

Opis stanowiska:

Obowiązki:
  • współtworzenie i realizowanie planu marketingowego,
  • przygotowywanie i realizacja kampanii marketingowych,
  • odpowiedzialność za kreowanie wizerunku firmy,
  • przygotowywanie materiałów reklamowych, promocyjnych i informacyjnych we współpracy z zespołami technicznymi,
  • tworzenie, redagowanie oraz uaktualnianie tekstów i artykułów,
  • współpraca z grafikami, producentami filmowymi, tłumaczami i innymi zleceniobiorcami,
  • współpraca z mediami (radio, prasa, telewizja, internet, social media): przygotowywanie komunikatów prasowych, organizowanie spotkań, wywiadów, wydarzeń medialnych,
  • rozwój aktualnych kanałów promocji oraz kreowanie nowych możliwości promowania firmy/produktów,
  • budowanie wizerunku firmy i jej marek w sieci,
  • administracja oraz obsługa stron internetowych i portali społecznościowych firmy,
  • organizacja oraz reprezentowanie firmy na targach, wystawach i prezentacjach,
  • mierzenie efektywności działań marketingowych i reklamowych,
  • współdziałanie ze strategią sprzedażową firmy i kreatywne działania wspierające sprzedaż.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie techniczne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność, cierpliwość, opanowanie, umiejętność nawiązywania dobrych relacji ze współpracownikami i wysoka kultura osobista,
  • inicjatywa, kreatywność, precyzja i poczucie estetyki,
  • bardzo dobrze rozwinięta umiejętność komunikacji w mowie i piśmie,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wiedza z zakresu marketingu i e-marketingu oraz najnowszych trendów na rynku PR i mediów,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność szybkiego pisania, redagowania tekstów i rozwiązywania problemów,
  • umiejętność przygotowywania ofert i prezentacji,
  • gotowość do nauki technicznych aspektów produktów,
  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • znajomość rynku bezzałogowych systemów latających,
  • doświadczenie w marketingu w branży technicznej,
  • umiejętności w zakresie podstawowej obróbki graficznej,
  • podstawowa znajomość HTML,
  • znajomości narzędzi i zagadnień z zakresu PR i marketingu, praktyczna wiedza z zakresu zagadnień SEO, CMS, narzędzi Google Analytics, Google Adwords, Facebook Ads,
  • znajomość dodatkowych języków obcych (innych niż polski i angielski).

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umową o pracę na pełny etat w branży nowoczesnych technologii,
  • na początek współpracy wynagrodzenie w wysokości 2500-3000 zł netto miesięcznie w zależności od posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • wynagrodzenie rosnące wraz ze stażem pracy (nagradzamy lojalność i zaangażowanie),
  • szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • możliwość zdobycia uprawnień operatora bezzałogowego statku powietrznego,
  • możliwość awansu (nagradzamy wzrost doświadczenia),
  • możliwość wykazania się kreatywnością i wdrażania własnych pomysłów rozwijających całą firmę,
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy,
  • pracę w młodym i ambitnym zespole

Kontakt:

Prosimy o wysłanie CV w formacie PDF na adres kariera@noveltyrpas.com, w treści należy dopisać dlaczego chcesz pracować w naszej firmie. Odpowiemy na wszystkie zgłoszenia. Wybrane osoby zostaną zaproszone do kolejnego etapu – rozmowy kwalifikacyjnej.

Wszystkie aplikacje powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).”

0 komentarzy